Robot Unicorn party 20. 3. @ Salón Daguerre

Nechápu, že tu ještě nevisí pozvánka na naší party popu. Pokud ještě neznáte tu úžasnou onlinehru se skladbou Always od Erasure, trénujte tady.

Yuppie yey! Je tady další, v pořadí již první party, na kterou jste čekali déle, než na nefalšovaný hlas Míši Davida. Jednorožci, hračky a kurz dekadentního bytí zdarma. Vem hračku, kterou daruješ své̈́/mu vyvolené/mu. Způsobíš tím řetězovou reakci radostí. A to se nedá vyčíslit ničím jiným než srdíčky, duhou nebo panákem. Tepající, teplá srdíčka všude kolem nás. A to není zdaleka vše, milý čtenáři. Na pořadu bude první Mistrovství v Robot Unicorn Adult Attack v Evropě. Kdo doskáče nejdál, získává cenu, k tomu letenku na měsíční kráter dle svého výběru pro dva a stává se králem večírku.
Sobota 20.3.2010 je ten velký den. Vaše smysly rozjaří a údy roztančí André-co-na-srdci-to-na-membráně-Allin, spolu s tím nejjasnějším, co se pod DiskoSluncem urodilo. Úchvatná Friday a Darya Dorfer, dvě krásné divy, před kterými se třesou všechny třpytky světa, budou ze svých kabelek vytahovat ty nejlesklejší šperky, které nejednu žhavou noc strávily v obětí diskokoule. Pro nenasyty bude večer odstartován perlou, ulovenou v Sargasovém moři nejsvalnatějšími perlolovci světa. Mořská víla Ticho de Beige rozezvučí elektronový mikroskop do svého nitra, a to LIVE! Aaaargh! Je to k zbláznění, tolik krásných lidí, věcí a pocitů na jednom místě? Je to vůbec možné? Vejdeme se tam všichni? To určitě ne, Salon Daguerre není narozdíl od balónů nafukovací. Než však zavřete tuto stránku, je třeba si položit poslední (možná tu nejzásadnější) otázku:

Jak daleko dokáže jednorožec doběhnout, než dostane infarkt?

Sobota 20. 3. 2010
Salon Daguerre, Slovákova 1, Brno
od 20:00

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s